Кепка гаврош светло-серая в клетку

Код товара: 47/52
Кепка гаврош светло-серая в клетку
Кепка гаврош светло-серая в клетку
Кепка гаврош светло-серая в клетку
Кепка гаврош светло-серая в клетку
Бренд:
LF Label
Цвет:
Серый
Состав:
70% Шерсть, 30% полиэстер
1350 грн.
бесплатнаядоставка*
доставка по всейУкраине

*При 100% оплате заказа на сумму от 1500 грн.

Способы доставки:

  • Самовывоз c нашего склада по адресу
    м. Буча, Київська обл., Нове шосе 8а
  • Доставка в ближайшее к вам отделение Новой почты
  • Доставка курьером Новой Почты по вашему адресу

Описание

Кепка восьмиклинка светло-серая в клетку. Для пошива этой кепки, использована качественная итальянская ткань драп. Модель головного убора, имеет объемный купол из 8 клиньев, средней длинны выступающий козырек, не пришитый к шапочке, и стойку, надежно и удобно обхватывающую голову. Качественный пошив и красивая, актуальная модель этого аксессуара, добавят шарма вашему стилю и конечно же, кепка защитит вашу голову от осенне-зимней прохлады.
Отзывы о товаре
Єлізавета
24.03.2021
Хто дивився серіал "Гострі козирки", той не залишиться байдужим до цього головного убору. У чоловіка є відмінне пальто, до якого важко було підібрати головний убір. Коли я побачила фасон кепки, зрозуміла, що саме її я і шукала. Порадувала тканину, з якої пошитий головний убір, якість пошиття. Нитки ніде не стирчать, рівні шви, приємна, тепла, чоловікові зручна, ніде не тисне і тканина не кошлатиться. Однозначно варта своїх грошей, ми не пошкодували, що купили її.
Степан
12.03.2021
Замовив собі цю кепку після довгих пошуків в інтернеті. На цьому сайті прям очі розбігаються, всі моделі круті, дійсно. Спочатку засумнівався чи підійде мені, проте, коли отримав замовлення, був приємно вражений. Якщо чесно, мені здається, що така модель пасує до будь-якого обличчя, роблячи його виразнішим.На роботі питали, де я брав, я порекомендував цей сайт, думаю, скоро кількість замовлень у вас збільшиться:)
Оставить отзыв о товаре
Ваша оценка