Кепка хулиганка в клетку черно-белая

Код товара: 68/20
Кепка хулиганка в клетку черно-белая
Кепка хулиганка в клетку черно-белая
Страна:
Украина
Бренд:
Shlyapka
Цвет:
Черно-белый
Состав:
70% Шерсть, 30% полиэстер
Размер:
1300 грн.
бесплатнаядоставка*
доставка по всейУкраине

*При 100% оплате заказа на сумму от 1500 грн.

Способы доставки:

  • Самовывоз c нашего склада по адресу
    м. Буча, Київська обл., Нове шосе 8а
  • Доставка в ближайшее к вам отделение Новой почты
  • Доставка курьером Новой Почты по вашему адресу

Описание

Эта изысканная кепка – широкая восьмиклинка модели «гаврош», имеет красивый узор «клетка» черного, белого и красного цветов. Внутри кепка отделана утепленной атласной подкладкой, а так же, у нее есть внутренняя широкая резинка, обеспечивающая немного растяжения и удобную посадку на голове. Аксессуар, который идеально подходит для холодной погоды!
Отзывы о товаре
Максим
22.02.2022
Хочу в першу чергу сказати про якість цієї кепки, тому що я колись був в Європі, купував подібну за 70 євро у Данії. Так вона набагато гіршої якості, ніж ця! І ця чорно-біла кепка мені подобається ще й тому, що вона захищає голову від холоду навіть коли температура опускається нижче +5 градусів за Цельсієм! Звісно, що я собі її придбав, ношу вже другий рік, придбанням задоволений)
Валера
22.12.2021
После просмотра сериала Острые Козырьки решил себе кепку прикупить. Пришлось помучиться с поисками и в итоге взял эту.
Саша
10.12.2021
Вже не в перше замовляю головні убори у цьому магазині і якість мене цілком влаштовує, першого разу були сумніви тому я особисто в суботу з'їздив в Бучу і на місті собі обрав кепку на зиму з гарного матеріалу. Цього ж разу замовлення робив онлайн з доставкою Новою Поштою, обрав собі цю кепку, вона мені сподобалась дизайном і кольором за якість я не переймався. Отримавши і примірявши я не помилився вона мені дуже личить.
Оставить отзыв о товаре
Ваша оценка