Отзывы

Аліна 11 июн. 2021 г.

Цей капелюх є черговим витвором мистецтва італійського бренду Vizio. Я є фанаткою Vizio і тому маю у своєму арсеналі не один головний убір цього бренду. Але всі мої попередні капелюхи і поруч не стояли з цією моделлю. Модель 2021 року прикрашена великими каменями Swarovski, які зроблять з кожної жінки чудову леді. Матеріал, з якого виконан капелюх, відмінно захистить вас в спеку.

Марго 10 июн. 2021 г.

У мене кілька різних капелюхів, але найкращий і зручний цей капелюх, який був придбан через сайт shlyapka.com. Головний убір виконаний з соломи, яка досить щільна і тому добре тримає форму. Забарвлення капелюхи зробить вас найяскравішою представницею жіночої статі як на пляжі так і в місті. Солом'яний капелюх Vintage до придбання однозначно рекомендую!

Ольга 9 июн. 2021 г.

Цей білий капелюх в стилі кантрі торкнув мене до глибини душі. Романтика і шик! Крутий літній капелюх! Ще одна вдала покупка капелюха на shlyapka.com! У мене смаглява шкіра - білий колір освіжає образ, тому я вибрала основний колір білий, та й літо все-таки ... до чорного сонце припікати буде))) Якість капелюха мене повністю влаштувало! Думаю, що Ви в цьому капелюсі зловите на собі не один зацікавлений погляд!

Міла 8 июн. 2021 г.

Замовила цю модель під червоний купальник і ажурне парео, придбане для відпустки. Ажурне плетиво капелюхи ідеально вписалося в обраний мною стиль, а якісний і натуральний матеріал, з якого виготовлений головний убір, врятував від літньої спеки. Стильний капелюх, який доповнить ваш літній образ і стане незамінним помічником на пляжі, захищаючи від палючого сонечка. Загалом капелюх я можу сміливо рекомендувати. Відмінна якість за невеликі гроші!

Лілія 7 июн. 2021 г.

Взагалі-то капелюхи я раніше не носила, але позитивні відгуки і, що особливо важливо, моделі головних уборів з хустками і капелюхами спонукали мене на покупку даної капелюхи від компанії Seeberger. Склад капелюхи - натуральна солома, тому прохолода в жарку погоду буде вам забезпечена. Капелюх мені сподобався і я сміливо його рекомендую любителям подібних головних уборів.